top of page

Finanční partnerství

Sichrplán

Rádi bychom vám představili Sichrplán, naši službu, která vám pomůže najít řešení v případě nečekaného výpadku příjmu v mimořádných životních situacích.

Naším cílem je vám poskytnout alternativu ke koupi pojištění, které považujeme za poslední možnost. Místo toho vám chceme pomoci zjistit, jak vám může stát v těchto situacích pomoci, a zároveň vám pomoci identifikovat současný životní standard a přemýšlet o tom, jak by váš život měl vypadat v případě nečekaných událostí.

S vámi budeme pracovat s vašimi rezervami, současným majetkem, rodinnou podporou, očekávanými dědictvími a dalšími faktory, abychom pro vás vytvořili plán "co dělat, když...", který vám poskytne jistotu dostatku financí a pomůže vám překonat těžké chvíle.

Až budeme mít vyčerpány všechny dostupné možnosti, pak začneme uvažovat o koupi pojištění a o tom, jak by mělo být nastavené.

Neplaťte pojistku, pokud to není nutné. Místo toho investujte peníze do sebe a zlepšujte svůj život.

ichr na správném místě vektor.jpg
home bzdlení s cestou vektor.jpg

Chci bydlet

Hledáte nové bydlení, které by splňovalo všechny vaše představy a požadavky? Jsme tu, abychom vám pomohli s hledáním.

Zajistíme aktuální nabídky bytů na trhu podle vašeho zadání a pošleme vám seznam k výběru. Prověříme každou nemovitost od A do Z, abyste se nemuseli bát žádných překvapení po koupi.

Navíc zajistíme nejvhodnější finanční zajištění podle vašich možností.

S námi se nemusíte obávat starostí s právním servisem, katastrem nemovitostí nebo komunikací s bankou a realitní kanceláří.

Naším cílem je, abyste se mohli bez starostí těšit na nové bydlení.

Start a rozvoj podnikání


Víme, že začátky mohou být těžké a může být obtížné vědět, odkud začít. To je proč jsme tady.

Chceme vám pomoci s přípravou na start a poskytnout podporu při zakládání a rozvoji vašeho podnikání. A navíc, naši byznys mentoři jsou zkušení podnikatelé, kteří jsou připraveni pomoct s jakýmkoli problémem nebo otázkou, se kterou se můžete setkat.

Díky naší službě můžete získat pomoc při zpracování podnikatelského plánu, hledání finančních zdrojů, navazování kontaktů v oboru a dalších činnostech potřebných pro úspěšný start.

A když už začnete podnikat, naši mentoři vám budou k dispozici pro rady a podporu v rozvoji.

podnikání fefrwe.jpg

Péče o klienty

kolečko vektor.jpg

Jde nám o to usnadnit vám život a ušetřit váš čas i peníze.

Můžete se na nás spolehnout, že budeme pečovat o všechny vaše důležité dokumenty a zajistíme, aby bylo vaše pojištění aktuální a že nebudete platit víc než musíte.

Budeme hlídat úroky u vašich úvěrů, aby nezatěžovaly váš rozpočet. 

Zajistíme nejlepší řešení v rámci investováním a spořením peněz. 

Hlídáme také evidenci u ČSSZ, aby vaše nároky byly vždy maximální.

Můžete nám také svěřit veškerou administrativu a my se o ni postaráme - jako je například zaslání informací institucím při změně adresy nebo při změně jména. 

Máme likvidátora, který bude kopat za vás, a naše právní klinika stojí při vás a zastupuje vaše práva .

Rádi vám také poskytneme daňové poradenství ať vás daně nebolí a v neposlední řadě dostanete i péči online lékaře 24/7, protože víme, že zdraví je základ šťastného života.

Další služby

Naše společnost vám pomůže s finančními otázkami v průběhu celého života.

Poradíme vám, jak správně načasovat odchod do důchodu a jak se na něj připravit, abyste z toho vytěžili maximum. Také se s vámi můžeme bavit o správné práci s penězi a nastavení rezerv.

Dále vám pomůžeme s financováním vašeho podnikání, spravováním vašeho majetku a předáváním ho dalším generacím.

Můžeme vám také poradit, jak si efektivně nákladově a daňově pořídit auto nebo jak se připravit na odchod mateřskou dovolenou.

Pokud máte zájem o vyřešení dědictví už za života, abyste z toho mohli mít radost, jsme tu pro vás. Navíc vám můžeme pomoct s mediací majetkových vyrovnání jak v osobním životě, tak v podnikání.

Hledáme řešení přímo pro vaši osobnost, které vám umožní žít lépe. 

Tapeta-removebg-preview.png
bottom of page